2023-24 Winter League
Full Playoff Schedule
Fri Apr 12 6:40PM
Doug Woog 1
Fighting Ice Fish
C2 East 2nd (13-5-1-1)
VS.
Wildcats C2
C2 West 3rd (12-6-1-1)
Fri Apr 12 7:55PM
Pleasant
Maroons Black
C2 East 1st (16-1-1-2)
VS.
Mosquitos C2
C2 West 6th (9-10-1-0)
Fri Apr 12 8:20PM
Doug Woog 1
Knights C2
C2 West 1st (17-2-0-1)
VS.
Maroons White
C2 East 5th (11-8-1-0)
Sat Apr 13 12:15PM
BIG 3
Fighting Loons Red D1
D1 West 2nd (15-2-2-1)
VS.
Sharks with frickin lasers
D1 East 4th (11-6-3-0)
Sat Apr 13 1:30PM
BIG 2
Monster Squad
B3 West 1st (15-5-0-0)
VS.
Fighting Loons Red B3
B3 East 5th (9-7-1-3)
Sat Apr 13 2:00PM
BIG 3
Fighting Loons Black D1
D1 East 1st (17-2-1-0)
VS.
Northern Horde
D1 West 4th (8-9-3-0)
Sat Apr 13 2:15PM
Breck
Fighting Walleye Black
C3 East 2nd (15-3-2-0)
VS.
Boreal Hockey Club
C3 West 4th (12-7-1-0)
Sat Apr 13 4:00PM
Richfield 1
Lumberjacks B1
B1 East 1st (16-3-0-1)
VS.
Mad Dogs
B1 West 3rd (12-7-1-0)
Sat Apr 13 4:00PM
Breck
Fighting Loons C3
C3 West 1st (18-0-2-0)
VS.
Growlers C3
C3 East 5th (11-7-2-0)
Sat Apr 13 4:15PM
Richfield 2
Gold Rush
C3 East 3rd (14-6-0-0)
VS.
Fighting Walleye Blue
C3 West 3rd (11-5-1-3)
Sat Apr 13 5:45PM
Breck
Black Ice
C3 East 1st (16-1-3-0)
VS.
Les Etoiles du Nord C3
C3 West 5th (12-8-0-0)
Sat Apr 13 6:00PM
Richfield 2
Ice Cobras
D1 West 1st (16-1-2-1)
VS.
Shame On Ice D1
D1 East 3rd (12-7-0-1)
Sat Apr 13 7:30PM
Richfield 1
Lakers B1
B1 West 1st (17-2-1-0)
VS.
Nordiques B1
B1 East 3rd (15-4-0-1)
Sat Apr 13 9:15PM
Richfield 1
Swamp Monsters
B1 East 2nd (15-3-2-0)
VS.
HipCzechs
B1 West 4th (11-9-0-0)
Sun Apr 14 2:00PM
Richfield 1
Fighting Ice Fish
C2 East 2nd (13-5-1-1)
VS.
Mosquitos C2
C2 West 6th (9-10-1-0)
Sun Apr 14 3:30PM
BIG 1
Spartans C1
C1 West 1st (15-4-1-0)
VS.
Minnesota Mild C1
C1 East 5th (11-7-2-0)
Sun Apr 14 3:45PM
Richfield 1
Wildcats C2
C2 West 3rd (12-6-1-1)
VS.
Maroons White
C2 East 5th (11-8-1-0)
Sun Apr 14 7:45PM
Richfield 2
Maroons Black
C2 East 1st (16-1-1-2)
VS.
Pines C2
C2 West 4th (9-7-2-2)
Sun Apr 14 9:30PM
Richfield 2
Saints C2
C2 East 3rd (14-6-0-0)
VS.
Moose Black
C2 West 2nd (15-3-2-0)
Mon Apr 15 6:00PM
BIG 3
Fighting Walleye Blue
C3 West 3rd (11-5-1-3)
VS.
Growlers C3
C3 East 5th (11-7-2-0)
Mon Apr 15 7:45PM
BIG 3
Black Ice
C3 East 1st (16-1-3-0)
VS.
Boreal Hockey Club
C3 West 4th (12-7-1-0)
Mon Apr 15 7:50PM
Highland S
Spartans Black B3
B3 East 1st (16-3-1-0)
VS.
River Pirates
B3 West 4th (11-7-2-0)
Mon Apr 15 9:00PM
Richfield 1
Fighting Loons C3
C3 West 1st (18-0-2-0)
VS.
Arctic Wolves
C3 East 4th (13-6-0-1)
Mon Apr 15 9:15PM
SLP E
Gold Rush
C3 East 3rd (14-6-0-0)
VS.
Les Etoiles du Nord C3
C3 West 5th (12-8-0-0)
Mon Apr 15 9:30PM
Highland S
Barons
B3 West 3rd (11-7-2-0)
VS.
Fighting Loons Red B3
B3 East 5th (9-7-1-3)
Mon Apr 15 9:40PM
TCO Rink 1
Rack Attack B3
B3 East 3rd (14-6-0-0)
VS.
Venom B3
B3 West 5th (9-6-4-1)
Mon Apr 15 9:40PM
Doug Woog 2
Fighting Walleye Black
C3 East 2nd (15-3-2-0)
VS.
Marauders
C3 West 2nd (15-5-0-0)
Tue Apr 16 9:00PM
TCO Rink 2
Lumberjacks B1
B1 East 1st (16-3-0-1)
VS.
Piranhas
B1 West 2nd (12-6-2-0)
Tue Apr 16 9:15PM
Richfield 2
Nordiques B1
B1 East 3rd (15-4-0-1)
VS.
HipCzechs
B1 West 4th (11-9-0-0)
Wed Apr 17 9:15PM
Parade S
Mastodons C1
C1 East 2nd (15-4-1-0)
VS.
Maroons C1
C1 West 2nd (14-5-0-1)
Wed Apr 17 9:35PM
Doug Woog 2
Cavemen
C1 West 3rd (14-6-0-0)
VS.
Minnesota Mild C1
C1 East 5th (11-7-2-0)
Thu Apr 18 7:00PM
BIG 2
Fighting Loons Black D1
D1 East 1st (17-2-1-0)
VS.
Fighting Loons Red D1
D1 West 2nd (15-2-2-1)
Thu Apr 18 7:30PM
BIG 1
Northern Horde
D1 West 4th (8-9-3-0)
VS.
Sharks with frickin lasers
D1 East 4th (11-6-3-0)
Thu Apr 18 7:30PM
BIG 3
Shame On Ice D1
D1 East 3rd (12-7-0-1)
VS.
Wolf-Rayets
D1 West 3rd (8-9-2-1)
Thu Apr 18 9:10PM
TCO Rink 1
Maroons Black
C2 East 1st (16-1-1-2)
VS.
Wildcats C2
C2 West 3rd (12-6-1-1)
Thu Apr 18 9:20PM
TCO Rink 2
Knights C2
C2 West 1st (17-2-0-1)
VS.
Fighting Ice Fish
C2 East 2nd (13-5-1-1)
Fri Apr 19 6:10PM
TCO Rink 2
Maroons C1
C1 West 2nd (14-5-0-1)
VS.
Minnesota Mild C1
C1 East 5th (11-7-2-0)
Fri Apr 19 6:15PM
BIG 3
Fighting Walleye Black
C3 East 2nd (15-3-2-0)
VS.
Les Etoiles du Nord C3
C3 West 5th (12-8-0-0)
Fri Apr 19 6:40PM
Saint Thomas
Saints C2
C2 East 3rd (14-6-0-0)
VS.
Mosquitos C2
C2 West 6th (9-10-1-0)
Fri Apr 19 7:50PM
TCO Rink 2
Spartans C1
C1 West 1st (15-4-1-0)
VS.
Taz Devils
C1 East 3rd (13-6-1-0)
Fri Apr 19 8:00PM
BIG 3
Black Ice
C3 East 1st (16-1-3-0)
VS.
Fighting Walleye Blue
C3 West 3rd (11-5-1-3)
Fri Apr 19 9:20PM
TCO Rink 1
Mastodons C1
C1 East 2nd (15-4-1-0)
VS.
Troopers C1
C1 West 5th (11-5-2-2)
Fri Apr 19 9:30PM
TCO Rink 2
Arctic Wolves
C3 East 4th (13-6-0-1)
VS.
Boreal Hockey Club
C3 West 4th (12-7-1-0)
Fri Apr 19 9:45PM
BIG 1
Monster Squad
B3 West 1st (15-5-0-0)
VS.
Rack Attack B3
B3 East 3rd (14-6-0-0)
Fri Apr 19 9:45PM
BIG 3
Fighting Loons C3
C3 West 1st (18-0-2-0)
VS.
Gold Rush
C3 East 3rd (14-6-0-0)
Fri Apr 19 10:00PM
BIG 2
French Toilets
B3 West 2nd (14-6-0-0)
VS.
Fighting Loons Red B3
B3 East 5th (9-7-1-3)
Sat Apr 20 2:15PM
BIG 1
Zamboni Mafia
Beginner 1st (9-0-0-0)
VS.
Polar Knights
Beginner 2nd (0-9-0-0)
Sat Apr 20 3:15PM
BIG 2
Fighting Loons Red D1
D1 West 2nd (15-2-2-1)
VS.
Northern Horde
D1 West 4th (8-9-3-0)
Sat Apr 20 5:00PM
BIG 2
Fighting Loons Black D1
D1 East 1st (17-2-1-0)
VS.
Sharks with frickin lasers
D1 East 4th (11-6-3-0)
Sat Apr 20 5:30PM
BIG 3
Swamp Monsters
B1 East 2nd (15-3-2-0)
VS.