Twin Cities 2019-20 Winter League Playoffs

2019-20 Winter League

Full Playoff Schedule

Wed Sep 23 7:45PM

Played @Richfield 2

Pines

C3 East 4th (10-5-5-0)
3
FINAL
1

Fighting Loons C3

C3 East 7th (3-14-2-1)
Wed Sep 23 9:30PM

Played @Richfield 2

Arctic Wolves

C3 South 5th (8-9-0-1)
4
FINAL
1

Spiders C3

C3 West 6th (7-9-2-1)
Wed Sep 23 9:30PM

Played @Breck

Wet Bandits

Beginner 1st (4-1-1-1)
4
FINAL
7

Stick Figures

Beginner 2nd (2-4-1-0)
Thu Sep 24 8:45PM

Played @Richfield 2

Wildcats

C3 West 5th (9-7-2-0)
3
FINAL
6

Nordeasters

C3 West 7th (4-12-2-0)
Thu Sep 24 9:00PM

Played @Highland N

Ice Breakers

B3 East 8th (6-9-3-1)
3
FINAL (OT)
4

Monster Squad

B3 West 10th (1-18-0-0)
Fri Sep 25 5:30PM

Played @Super Rink 1

Venom B3

B3 West 7th (7-12-0-0)
6
FINAL
2

Taz Devils

B3 East 10th (4-12-1-2)
Fri Sep 25 5:30PM

Played @Super Rink 6

Spartans D1

D1 East 5th (9-8-1-1)
9
FINAL
1

Troopers D1

D1 West 6th (8-10-1-0)
Fri Sep 25 5:45PM

Played @Super Rink 2

Fighting Piranhas C1

C1 West 8th (4-11-3-2)
4
FINAL
6

Northern Gators

C1 East 11th (4-11-2-1)
Fri Sep 25 5:45PM

Played @Super Rink 5

Blade Runners

C3 West 4th (11-6-1-0)
5
FINAL
1

Les Etoiles du Nord C3

C3 South 8th (3-15-1-0)
Fri Sep 25 6:00PM

Played @Richfield 1

Jackalopes

B2 East 4th (10-6-2-0)
6
FINAL
2

Rack Attack B2

B2 West 6th (7-10-1-1)
Fri Sep 25 6:15PM

Played @Super Rink 3

Shame on Ice C2

C2 West 8th (7-10-1-0)
3
FINAL
2

Troopers C2

C2 West 9th (6-11-0-1)
Fri Sep 25 6:55PM

Played @Super Rink 8

Fighting Walleye D1

D1 West 3rd (9-7-3-0)
8
FINAL
4

Hooligans D1

D1 West 5th (8-9-2-0)
Fri Sep 25 7:15PM

Played @Super Rink 1

Zephyrs

B3 East 9th (4-8-5-1)
8
FINAL
4

Spitfires B3

B3 West 8th (5-15-0-0)
Fri Sep 25 7:15PM

Played @Super Rink 6

Knights D1

D1 West 2nd (11-6-2-0)
2
FINAL
3

Moose D1

D1 East 8th (3-8-2-5)
Fri Sep 25 7:15PM

Played @Super Rink 7

Northern Horde D1

D1 East 2nd (13-6-0-0)
5
FINAL
2

Wolf-Rayets D1

D1 East 9th (4-10-1-3)
Fri Sep 25 7:30PM

Played @Super Rink 2

Bulldogs

C1 East 9th (6-9-2-2)
1
FINAL
0

Avengers

C1 West 10th (3-14-1-1)
Fri Sep 25 7:30PM

Played @Super Rink 4

Moose C2

C2 East 8th (7-10-3-0)
2
FINAL
5

Maroons C2

C2 East 10th (4-13-2-1)
Fri Sep 25 7:30PM

Played @Super Rink 5

Gold Rush

C3 East 5th (9-7-3-1)
7
FINAL
5

Ice Hawks

C3 West 8th (5-13-0-0)
Fri Sep 25 7:45PM

Played @Richfield 1

Lumberjacks B2

B2 West 1st (14-3-2-0)
6
FINAL
3

Spitfires B2

B2 East 9th (3-15-0-0)
Fri Sep 25 8:00PM

Played @Super Rink 3

Mosquitos C2

C2 West 7th (7-9-2-0)
3
FINAL
6

Chaos C2

C2 East 12th (3-16-1-0)
Fri Sep 25 8:40PM

Played @Super Rink 8

Ice Sages

D1 West 1st (13-5-1-0)
6
FINAL
0

Minnesota Pines

D1 West 8th (5-13-1-0)
Fri Sep 25 9:00PM

Played @Super Rink 1

Ice Hogs

B2 East 3rd (11-5-2-0)
5
FINAL
2

Leftovers

B2 West 7th (7-11-1-0)
Fri Sep 25 9:00PM

Played @Super Rink 6

Minnesota Mallards

D1 East 3rd (10-6-2-0)
1
FINAL
0

Minnesota Warriors Black

D1 East 7th (7-11-0-0)
Fri Sep 25 9:00PM

Played @Super Rink 7

Kan Jammers

D1 East 4th (9-6-2-1)
1
FINAL
5

Grey Ducks

D1 West 7th (7-10-2-0)
Fri Sep 25 9:15PM

Played @Super Rink 2

Sled Dogs C1

C1 East 10th (4-9-3-2)
3
FINAL
6

Beavers

C1 West 9th (4-12-2-1)
Fri Sep 25 9:15PM

Played @Super Rink 4

Slashing Pumpkins

C3 East 6th (8-8-4-0)
1
FINAL
3

Black Ice

C3 South 7th (5-11-2-0)
Fri Sep 25 9:15PM

Played @Super Rink 5

Wolfpack

D1 East 6th (7-7-3-1)
2
FINAL
3

Ice Cobras

D1 West 4th (9-10-0-0)
Fri Sep 25 9:30PM

Played @Richfield 1

Outlaws B2

B2 West 4th (9-8-1-1)
5
FINAL (OT)
4

Kodiaks B2

B2 East 5th (7-8-3-0)
Fri Sep 25 9:45PM

Played @Super Rink 3

Anchors

C2 East 9th (7-10-3-0)
8
FINAL
2

Roadrunners

C2 West 10th (6-11-1-0)
Sat Sep 26 9:00AM

Played @Richfield 2

Team America

A 4th (10-7-1-1)
4
FINAL
2

Summit

A 6th (8-8-2-1)
Sat Sep 26 9:00AM

Played @Richfield 1

Rebellion

C2 East 6th (8-7-4-0)
1
FINAL
2

Norsemen C2

C2 East 4th (9-8-3-0)
Sat Sep 26 9:15AM

Played @Super Rink 1

Venom B1

B1 5th (9-8-1-2)
0
FINAL
1

Outlaws B1

B1 6th (8-10-2-0)
Sat Sep 26 9:15AM

Played @Super Rink 5

Bulls

C3 East 3rd (11-4-4-1)
9
FINAL
1

Knights C3

C3 South 4th (11-5-2-0)
Sat Sep 26 9:45AM

Played @Super Rink 2

Fighting Piranhas C3

C3 South 3rd (13-3-1-1)
2
FINAL
1

Pines

C3 East 4th (10-5-5-0)
Sat Sep 26 10:45AM

Played @Richfield 2

Chiefs A

A 2nd (11-5-3-0)
2
FINAL
4

Spartans A

A 7th (6-13-0-0)
Sat Sep 26 10:45AM

Played @Richfield 1

Mastodons North

C2 East 5th (10-9-1-0)
4
FINAL
0

Fighting Ice Fish

C2 East 7th (9-9-2-0)
Sat Sep 26 11:00AM

Played @Super Rink 1

Mad Dogs

B1 3rd (11-5-1-3)
3
FINAL
2

Barons B1

B1 7th (8-10-2-0)
Sat Sep 26 11:00AM

Played @Super Rink 5

Royals C3

C3 South 2nd (14-4-0-0)
1
FINAL
0

Nordeasters

C3 West 7th (4-12-2-0)
Sat Sep 26 11:30AM

Played @Super Rink 2

Moose C3

C3 South 1st (18-1-0-0)
5
FINAL
0

Arctic Wolves

C3 South 5th (8-9-0-1)
Sat Sep 26 12:30PM

Played @Richfield 1

Warriors

A 3rd (11-8-1-0)
6
FINAL
7

Growlers

A 5th (9-7-3-0)
Sat Sep 26 12:30PM

Played @Richfield 2

Spartans B2

B2 West 3rd (8-6-5-1)
7
FINAL
3

Heat

B2 East 6th (8-10-0-0)
Sat Sep 26 12:45PM

Played @Super Rink 1

Lumberjacks C1

C1 East 3rd (10-6-2-1)
5
FINAL
0

Royals C1

C1 West 4th (9-5-3-2)
Sat Sep 26 12:45PM

Played @Super Rink 5

Maroons C3

C3 East 1st (15-2-3-0)
5
FINAL
1

Gold Rush

C3 East 5th (9-7-3-1)
Sat Sep 26 1:15PM

Played @Super Rink 2

Fighting Walleye C3

C3 East 2nd (12-3-3-2)
1
FINAL
4

Blade Runners

C3 West 4th (11-6-1-0)
Sat Sep 26 2:15PM

Played @Richfield 1

Miners

A 1st (13-3-2-1)
2
FINAL
4

Grizzlies

A 8th (2-16-2-0)
Sat Sep 26 2:15PM

Played @Richfield 2

Summit Stout

B2 East 1st (12-4-2-0)
3
FINAL
5

Bullheads

B2 West 8th (7-12-0-0)
Sat Sep 26 2:25PM

Played @Super Rink 3

Fighting Loons C1

C1 East 2nd (10-5-2-2)
3
FINAL
1

Leafs C1

C1 West 6th (8-8-2-1)
Sat Sep 26 2:30PM

Played @Super Rink 7

Lakers B2

B2 East 2nd (12-5-1-0)
8
FINAL
1

Wild

B2 East 8th (6-10-0-2)
Sat Sep 26 2:30PM

Played @Super Rink 5

Spartans C3

C3 West 2nd (12-5-1-1)
3
FINAL
0

Troopers C3

C3 West 3rd (11-5-1-1)
Sat Sep 26 2:45PM

Played @Super Rink 6

Troopers C1

C1 East 1st (12-6-1-0)
7
FINAL
3

Spitfires C1

C1 East 8th (8-8-0-2)
Sat Sep 26 3:00PM

Played @Super Rink 2

Hooligans C3

C3 West 1st (15-2-1-0)
8
FINAL
2

Black Ice

C3 South 7th (5-11-2-0)
Sat Sep 26 3:05PM

Played @Super Rink 4

Fighting Piranhas B3

B3 West 4th (12-5-2-0)
5
FINAL
2

Saints B3

B3 East 6th (8-5-4-1)
Sat Sep 26 4:00PM

Played @Richfield 2

Sota Hill

B2 West 2nd (10-6-3-0)
0
FINAL
6

Chiefs B2

B2 West 5th (8-11-1-0)
Sat Sep 26 4:00PM

Played @Richfield 1

Sled Dogs C2

C2 East 3rd (14-4-2-0)
8
FINAL
1

Hooligans C2

C2 West 6th (8-10-0-1)
Sat Sep 26 4:10PM

Played @Super Rink 3

Lakers C1

C1 East 5th (10-6-1-1)
6
FINAL
4

Maroons C1

C1 West 5th (9-8-2-0)
Sat Sep 26 4:15PM

Played @Super Rink 7

Leafs B3

B3 East 2nd (10-3-4-1)
3
FINAL
6

Chaos B3

B3 East 7th (10-8-1-0)
Sat Sep 26 4:30PM

Played @Super Rink 6

Rack Attack B2

B2 West 6th (7-10-1-1)
0
FINAL
5

Leftovers

B2 West 7th (7-11-1-0)
Sat Sep 26 4:45PM

Played @Super Rink 2

Battle Cats

B3 West 3rd (14-4-1-0)
2
FINAL
3

Monster Squad

B3 West 10th (1-18-0-0)
Sat Sep 26 4:50PM

Played @Super Rink 4

Les Etoiles du Nord B3

B3 East 1st (14-2-1-1)
7
FINAL
5

Zephyrs

B3 East 9th (4-8-5-1)
Sat Sep 26 5:45PM

Played @Richfield 2

Kodiaks B2

B2 East 5th (7-8-3-0)
1
FINAL
0

Spitfires B2

B2 East 9th (3-15-0-0)
Sat Sep 26 5:45PM

Played @Richfield 1

Spartans C2

C2 West 1st (18-0-0-0)
7
FINAL
1

Shame on Ice C2

C2 West 8th (7-10-1-0)
Sat Sep 26 5:55PM

Played @Super Rink 3

Mastodons C1

C1 West 1st (18-1-0-0)
8
FINAL
1

Northern Gators

C1 East 11th (4-11-2-1)
Sat Sep 26 6:00PM

Played @Super Rink 7

Phantoms

B3 East 3rd (12-6-0-0)
3
FINAL
2

Landsharks

B3 East 4th (10-6-1-1)
Sat Sep 26 6:05PM

Played @Super Rink 5

Sharks

C1 East 4th (10-6-3-0)
4
FINAL
2

Mosquitos C1

C1 East 6th (9-6-3-0)
Sat Sep 26 6:15PM

Played @Super Rink 6

Minnesota Warriors Green

C2 West 3rd (13-5-0-0)
8
FINAL
7

Mastodons Black

C2 West 5th (7-7-2-2)
Sat Sep 26 6:30PM

Played @Super Rink 2

River Pirates

B3 West 1st (16-3-0-0)
4
FINAL
2

Venom B3

B3 West 7th (7-12-0-0)
Sat Sep 26 6:35PM

Played @Super Rink 4

Fighting Loons B3

B3 West 5th (13-6-0-0)
5
FINAL
3

Minnesota Loons

B3 East 5th (10-7-1-1)
Sat Sep 26 7:30PM

Played @Richfield 1

Les Etoiles du Nord C2

C2 East 2nd (14-3-2-1)
9
FINAL
2

Chaos C2

C2 East 12th (3-16-1-0)
Sat Sep 26 7:30PM

Played @Richfield 2

Fighting Loons D1

D1 East 1st (13-2-3-0)
3
FINAL
1

Ice Cobras

D1 West 5th (9-10-0-0)
Sat Sep 26 7:40PM

Played @Super Rink 3

Jets

C1 West 3rd (12-4-4-0)
14
FINAL
0

Bulldogs

C1 East 9th (6-9-2-2)
Sat Sep 26 7:50PM

Played @Super Rink 5

Norsemen C1

C1 West 2nd (11-2-4-2)
5
FINAL
2

Beavers

C1 West 9th (4-12-2-1)
Sat Sep 26 8:00PM

Played @Super Rink 6

Minnesota Mild

C2 West 2nd (13-3-1-1)
1
FINAL
5

Maroons C2

C2 East 10th (4-13-2-1)
Sat Sep 26 9:15PM

Played @Richfield 1

Fighting Loons C2

C2 East 1st (17-2-1-0)
7
FINAL
1

Anchors

C2 East 8th (7-10-3-0)
Sat Sep 26 9:15PM

Played @Richfield 2

Minnesota Mallards

D1 East 3rd (10-6-2-0)
3
FINAL
1

Moose D1

D1 East 8th (3-8-2-5)
Sun Sep 27 9:45AM

Played @Richfield 2

Mastodons Black

C2 West 5th (7-7-2-2)
4
FINAL
2

Moose C2

C2 East 9th (7-10-3-0)
Sun Sep 27 10:15AM

Played @Richfield 1

Kan Jammers

D1 East 4th (9-6-2-1)
4
FINAL
2

Wolf-Rayets D1

D1 East 9th (4-10-1-3)
Sun Sep 27 10:30AM

Played @Super Rink 2

Skategoats

D2 4th (10-7-2-0)
0
FINAL
3

Fighting Loons D2

D2 5th (9-9-1-0)
Sun Sep 27 11:15AM

Played @Super Rink 4

Rebellion

C2 East 7th (8-7-4-0)
1
FINAL
0

Troopers C2

C2 West 10th (6-11-0-1)
Sun Sep 27 11:30AM

Played @Richfield 2

Troopers C3

C3 West 3rd (11-5-1-1)
1
FINAL
0

Black Ice

C3 South 6th (5-11-2-0)
Sun Sep 27 12:00PM

Played @Richfield 1

Hooligans D1

D1 West 5th (8-9-2-0)
0
FINAL
1

Minnesota Pines

D1 West 8th (5-13-1-0)
Sun Sep 27 12:15PM

Played @Super Rink 8

Summit Stout

B2 East 1st (12-4-2-0)
8
FINAL
3

Heat

B2 East 6th (8-10-0-0)
Sun Sep 27 12:15PM

Played @Super Rink 3

Saints B3

B3 East 6th (8-5-4-1)
6
FINAL
0

Spitfires B3

B3 West 8th (5-15-0-0)
Sun Sep 27 12:15PM

Played @Super Rink 2

Goal Diggers

D2 3rd (12-5-2-0)
5
FINAL
1

Sharks with frickin lasers

D2 6th (4-12-3-0)
Sun Sep 27 1:00PM

Played @Super Rink 4

Fighting Ice Fish

C2 East 6th (9-9-2-0)
2
FINAL (OT)
3

Roadrunners

C2 West 9th (6-11-1-0)
Sun Sep 27 1:00PM

Played @Super Rink 7

Bold North

D2 1st (14-4-1-0)
9
FINAL
0

Puck Bandits

D2 7th (4-13-2-0)
Sun Sep 27 1:15PM

Played @Richfield 2

Lumberjacks B2

B2 West 1st (14-3-2-0)
8
FINAL
2

Outlaws B2

B2 West 4th (9-8-1-1)
Sun Sep 27 1:45PM

Played @Richfield 1

Troopers C1

C1 East 1st (12-6-1-0)
7
FINAL
4

Fighting Loons C1

C1 East 2nd (10-5-2-2)
Sun Sep 27 2:00PM

Played @Super Rink 8

Sota Hill

B2 West 2nd (10-6-3-0)
6
FINAL (OT)
9

Wild

B2 East 7th (6-10-0-2)
Sun Sep 27 2:00PM

Played @Super Rink 3

Minnesota Loons

B3 East 5th (10-7-1-1)
4
FINAL (OT)
4

Ice Breakers

B3 East 8th (6-9-3-1)
Sun Sep 27 2:00PM

Played @Super Rink 2

Hooligans C2

C2 West 6th (8-10-0-1)
6
FINAL
3

Mosquitos C2

C2 West 7th (7-9-2-0)
Sun Sep 27 2:45PM

Played @Super Rink 4

Wildcats

C3 West 5th (9-7-2-0)
2
FINAL
6

Fighting Loons C3

C3 East 7th (3-14-2-1)
Sun Sep 27 2:45PM

Played @Super Rink 7

Renegades

D2 2nd (13-5-0-1)
13
FINAL
1

Hussars

D2 8th (4-13-1-1)
Sun Sep 27 3:00PM

Played @Richfield 2

Ice Hogs

B2 East 3rd (11-5-2-0)
4
FINAL
1

Jackalopes

B2 East 4th (10-6-2-0)
Sun Sep 27 3:30PM

Played @Richfield 1

Mastodons C1

C1 West 1st (18-1-0-0)
1
FINAL
2

Lumberjacks C1

C1 East 4th (10-6-2-1)
Sun Sep 27 3:45PM

Played @Super Rink 2

Knights C3

C3 South 4th (11-5-2-0)
0
FINAL
1

Spiders C3

C3 West 6th (7-9-2-1)
Sun Sep 27 4:00PM

Played @Highland N

Northern Horde D1

D1 East 2nd (13-6-0-0)
2
FINAL (OT)
2

Grey Ducks

D1 West 7th (7-10-2-0)
Sun Sep 27 5:50PM

Played @Highland N

Ice Sages

D1 West 1st (13-5-1-0)
6
FINAL
5

Fighting Walleye D1

D1 West 3rd (9-7-3-0)
Sun Sep 27 7:00PM

Played @SLP E

Norsemen C1

C1 West 3rd (11-2-4-2)
1
FINAL
0

Sharks

C1 East 3rd (10-6-3-0)
Sun Sep 27 7:15PM

Played @Richfield 2

Les Etoiles du Nord B3

B3 East 1st (14-2-1-1)
3
FINAL (OT)
4

Fighting Piranhas B3

B3 West 5th (12-5-2-0)
Sun Sep 27 7:30PM

Played @Woog 1

Spartans B2

B2 West 3rd (8-6-5-1)
3
FINAL
6

Bullheads

B2 West 8th (7-12-0-0)
Sun Sep 27 7:40PM

Played @Highland N

Hooligans C3

C3 West 1st (15-2-1-0)
3
FINAL
0

Spartans C3

C3 West 2nd (12-5-1-1)
Sun Sep 27 7:45PM

Played @Breck

River Pirates

B3 West 1st (16-3-0-0)
4
FINAL
2

Phantoms

B3 East 3rd (12-6-0-0)
Sun Sep 27 8:45PM

Played @SLP E

Jets

C1 West 2nd (12-4-4-0)
2
FINAL (OT)
2

Lakers C1

C1 East 5th (10-6-1-1)
Sun Sep 27 9:00PM

Played @Richfield 2

Fighting Loons B3

B3 West 4th (13-6-0-0)
6
FINAL
0

Monster Squad

B3 West 10th (1-18-0-0)
Sun Sep 27 9:15PM

Played @Woog 1

Lakers B2

B2 East 2nd (12-5-1-0)
5
FINAL
0

Chiefs B2

B2 West 5th (8-11-1-0)
Sun Sep 27 9:30PM

Played @Breck

Barons B3

B3 West 2nd (15-5-0-0)
0
FINAL
4

Chaos B3

B3 East 7th (10-8-1-0)
Sun Sep 27 9:30PM

Played @SLP W

Landsharks

B3 East 4th (10-6-1-1)
5
FINAL
1

Taz Devils

B3 East 10th (4-12-1-2)
Sun Sep 27 9:30PM

Played @Highland N

Maroons C3

C3 East 1st (15-2-3-0)
0
FINAL
5

Blade Runners

C3 West 4th (11-6-1-0)
Mon Sep 28 7:30PM

Played @Richfield 1

Fighting Loons D1

D1 East 1st (13-2-3-0)
5
FINAL
1

Spartans D1

D1 East 5th (9-8-1-1)
Mon Sep 28 7:45PM

Played @Woog 1

Pines

C3 East 4th (10-5-5-0)
SCORE TBD

Nordeasters

C3 West 7th (4-12-2-0)
Mon Sep 28 9:10PM

Played @Braemar W

Knights D1

D1 West 2nd (11-6-2-0)
SCORE TBD

Minnesota Warriors Black

D1 East 7th (7-11-0-0)
Mon Sep 28 9:15PM

Played @Richfield 1

Wolfpack

D1 East 6th (7-7-3-1)
2
FINAL
1

Troopers D1

D1 West 6th (8-10-1-0)
Mon Sep 28 9:30PM

Played @Woog 1

Fighting Walleye C3

C3 East 2nd (12-3-3-2)
SCORE TBD

Gold Rush

C3 East 5th (9-7-3-1)
Tue Sep 29 9:15PM

Woog 1

Les Etoiles du Nord C2

C2 East 2nd (14-3-2-1)
VS.

Sled Dogs C2

C2 East 3rd (14-4-2-0)
Tue Sep 29 9:30PM

Richfield 2

Spartans C2

C2 West 1st (18-0-0-0)
VS.

Norsemen C2

C2 East 5th (9-8-3-0)
Wed Sep 30 7:45PM

Woog 1

Moose C3

C3 South 1st (18-1-0-0)
VS.

Bulls

C3 East 3rd (11-4-4-1)
Wed Sep 30 8:45PM

SPA-Drake

Minnesota Warriors Green

C2 West 3rd (13-5-0-0)
VS.

Maroons C2

C2 East 10th (4-13-2-1)
Wed Sep 30 8:50PM

Braemar W

Barons B3

B3 West 2nd (15-5-0-0)
VS.

Venom B3

B3 West 7th (7-12-0-0)
Wed Sep 30 9:00PM

Richfield 2

Fighting Loons C2

C2 East 1st (17-2-1-0)
VS.

Mastodons North

C2 East 4th (10-9-1-0)
Wed Sep 30 9:30PM

Woog 1

Royals C3

C3 South 2nd (14-4-0-0)
VS.

Fighting Piranhas C3

C3 South 3rd (13-3-1-1)
Wed Sep 30 9:30PM

Breck

Stick Figures

Beginner 2nd (2-4-1-0)
VS.

Wet Bandits

Beginner 1st (4-1-1-1)
Thu Oct 1 7:50PM

Vadnais 2

Ice Cobras

D1 West 5th (9-10-0-0)
VS.

Moose D1

D1 East 8th (3-8-2-5)
Thu Oct 1 8:00PM

SLP E

Lakers C1

C1 East 5th (10-6-1-1)
VS.

Beavers

C1 West 9th (4-12-2-1)
Thu Oct 1 8:40PM

Highland N

Zephyrs

B3 East 9th (4-8-5-1)
VS.

Monster Squad

B3 West 10th (1-18-0-0)
Thu Oct 1 9:00PM

Parade S

Les Etoiles du Nord B3

B3 East 1st (14-2-1-1)
VS.

Battle Cats

B3 West 3rd (14-4-1-0)
Thu Oct 1 9:15PM

Richfield 2

Fighting Loons C1

C1 East 2nd (10-5-2-2)
VS.

Northern Gators

C1 East 11th (4-11-2-1)
Thu Oct 1 9:45PM

Woog 1

Sharks

C1 East 3rd (10-6-3-0)
VS.

Bulldogs

C1 East 9th (6-9-2-2)
Fri Oct 2 5:15PM

BIG 2

Maroons C1

C1 West 5th (9-8-2-0)
VS.

Avengers

C1 West 10th (3-14-1-1)
Fri Oct 2 5:30PM

BIG 3

TBD

VS.

Anchors

C2 East 8th (7-10-3-0)
Fri Oct 2 5:45PM

BIG 1

Royals C1

C1 West 4th (9-5-3-2)
VS.

Fighting Piranhas C1

C1 West 8th (4-11-3-2)
Fri Oct 2 6:00PM

SLP W

Maroons C3

C3 East 1st (15-2-3-0)
VS.

Troopers C3

C3 West 3rd (11-5-1-1)
Fri Oct 2 7:15PM

BIG 2

TBD

VS.

Shame on Ice C2

C2 West 8th (7-10-1-0)
Fri Oct 2 7:30PM

BIG 3

Minnesota Mild

C2 West 2nd (13-3-1-1)
VS.

TBD

Fri Oct 2 7:45PM

BIG 1

Leafs C1

C1 West 6th (8-8-2-1)
VS.

Spitfires C1

C1 East 8th (8-8-0-2)
Fri Oct 2 7:45PM

SLP W

TBD

VS.

Spartans C3

C3 West 2nd (12-5-1-1)
Fri Oct 2 8:00PM

SPA-Drake

Kan Jammers

D1 East 4th (9-6-2-1)
VS.

TBD

Fri Oct 2 9:00PM

Richfield 1

TBD

VS.

TBD

Fri Oct 2 9:15PM

BIG 2

TBD

VS.

Chaos C2

C2 East 12th (3-16-1-0)
Fri Oct 2 9:30PM

BIG 3

TBD

VS.

Arctic Wolves

C3 South 5th (8-9-0-1)
Fri Oct 2 9:30PM

SLP W

TBD

VS.

TBD

Fri Oct 2 9:45PM

BIG 1

Mosquitos C1

C1 East 6th (9-6-3-0)
VS.

Sled Dogs C1

C1 East 10th (4-9-3-2)
Sat Oct 3 9:00AM

BIG 1

Saints B3

B3 East 6th (8-5-4-1)
VS.

Minnesota Loons

B3 East 5th (10-7-1-1)
Sat Oct 3 9:45AM

BIG 3

TBD

VS.

TBD

Sat Oct 3 11:00AM

BIG 1

TBD

VS.

TBD

Sat Oct 3 11:15AM

BIG 2

Slashing Pumpkins

C3 East 6th (8-8-4-0)
VS.

Black Ice

C3 South 6th (5-11-2-0)
Sat Oct 3 11:45AM

BIG 3

Rebellion

C2 East 7th (8-7-4-0)
VS.

Hooligans C2

C2 West 6th (8-10-0-1)
Sat Oct 3 1:00PM

BIG 1

Venom B1

B1 5th (9-8-1-2)
VS.

Barons B1

B1 6th (8-10-2-0)
Sat Oct 3 1:15PM

BIG 2

Ice Hawks

C3 West 8th (5-13-0-0)
VS.

Les Etoiles du Nord C3

C3 South 8th (3-15-1-0)
Sat Oct 3 1:45PM

BIG 3

Mastodons Black

C2 West 5th (7-7-2-2)
VS.

Roadrunners

C2 West 9th (6-11-1-0)
Sat Oct 3 3:00PM

BIG 1

Miners

A 1st (13-3-2-1)
VS.

Warriors

A 3rd (11-8-1-0)
Sat Oct 3 3:15PM

BIG 2

Spiders C3

C3 West 6th (7-9-2-1)
VS.

Fighting Loons C3

C3 East 7th (3-14-2-1)
Sat Oct 3 3:45PM

BIG 3

Skategoats

D2 4th (10-7-2-0)
VS.

Puck Bandits

D2 7th (4-13-2-0)
Sat Oct 3 5:00PM

BIG 1

Chiefs A

A 2nd (11-5-3-0)
VS.

Summit

A 6th (8-8-2-1)
Sat Oct 3 5:15PM

BIG 2

TBD

VS.

TBD

Sat Oct 3 5:45PM

BIG 3

Sharks with frickin lasers

D2 6th (4-12-3-0)
VS.

Hussars

D2 8th (4-13-1-1)
Sat Oct 3 6:45PM

SLP W

Piranhas

B1 1st (14-4-1-1)
VS.

Outlaws B1

B1 7th (8-10-2-0)
Sat Oct 3 7:00PM

BIG 1

Bold North

D2 1st (14-4-1-0)
VS.

Fighting Loons D2

D2 5th (9-9-1-0)
Sat Oct 3 7:15PM

BIG 2

Fighting Walleye D1

D1 West 3rd (9-7-3-0)
VS.

Grey Ducks

D1 West 7th (7-10-2-0)
Sat Oct 3 7:30PM

Richfield 1

Growlers

A 5th (9-7-3-0)
VS.

Grizzlies

A 8th (2-16-2-0)
Sat Oct 3 7:45PM

BIG 3

TBD

VS.

TBD

Sat Oct 3 8:30PM

SLP W

Ligers

B1 2nd (13-5-1-1)
VS.

Mad Dogs

B1 3rd (11-5-1-3)
Sat Oct 3 9:00PM

BIG 1

Renegades

D2 2nd (13-5-0-1)
VS.

Goal Diggers

D2 3rd (12-5-2-0)
Sat Oct 3 9:15PM

Richfield 1

Team America

A 4th (10-7-1-1)
VS.

Spartans A

A 7th (6-13-0-0)
Sat Oct 3 9:15PM

BIG 2

Mastodons C1

C1 West 1st (18-1-0-0)
VS.

TBD

Sat Oct 3 9:45PM

BIG 3

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 4 10:15AM

BIG 2

Kodiaks B2

B2 East 5th (7-8-3-0)
VS.

Leftovers

B2 West 7th (7-11-1-0)
Sun Oct 4 10:30AM

BIG 1

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 4 12:15PM

BIG 2

Summit Stout

B2 East 1st (12-4-2-0)
VS.

Wild

B2 East 7th (6-10-0-2)
Sun Oct 4 12:30PM

BIG 1

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 4 2:30PM

BIG 1

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 4 5:30PM

Woog 2

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 4 5:40PM

Highland N

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 4 6:45PM

Richfield 2

River Pirates

B3 West 1st (16-3-0-0)
VS.

Chaos B3

B3 East 7th (10-8-1-0)
Sun Oct 4 7:00PM

SLP E

Lumberjacks B2

B2 West 1st (14-3-2-0)
VS.

Ice Hogs

B2 East 3rd (11-5-2-0)
Sun Oct 4 7:00PM

Highland S

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 4 7:10PM

Woog 2

Hooligans C3

C3 West 1st (15-2-1-0)
VS.

Blade Runners

C3 West 4th (11-6-1-0)
Sun Oct 4 7:30PM

Highland N

Troopers C1

C1 East 1st (12-6-1-0)
VS.

Lumberjacks C1

C1 East 4th (10-6-2-1)
Sun Oct 4 8:30PM

Richfield 2

Fighting Loons B3

B3 West 4th (13-6-0-0)
VS.

Fighting Piranhas B3

B3 West 5th (12-5-2-0)
Sun Oct 4 8:45PM

SLP E

Lakers B2

B2 East 2nd (12-5-1-0)
VS.

Bullheads

B2 West 8th (7-12-0-0)
Sun Oct 4 8:50PM

Highland S

Ice Sages

D1 West 1st (13-5-1-0)
VS.

Northern Horde D1

D1 East 2nd (13-6-0-0)
Sun Oct 4 9:00PM

Richfield 1

TBD

VS.

Phantoms

B3 East 3rd (12-6-0-0)
Sun Oct 4 9:10PM

Woog 1

Leafs B3

B3 East 2nd (10-3-4-1)
VS.

Landsharks

B3 East 4th (10-6-1-1)
Sun Oct 4 9:20PM

Highland N

Norsemen C1

C1 West 3rd (11-2-4-2)
VS.

Jets

C1 West 2nd (12-4-4-0)
Sun Oct 4 9:30PM

Breck

TBD

VS.

TBD

Mon Oct 5 9:00PM

Hopkins

Jackalopes

B2 East 4th (10-6-2-0)
VS.

Outlaws B2

B2 West 4th (9-8-1-1)
Mon Oct 5 9:00PM

Richfield 1

TBD

VS.

TBD

Mon Oct 5 9:00PM

Richfield 2

TBD

VS.

TBD

Mon Oct 5 9:30PM

Breck

TBD

VS.

TBD

Tue Oct 6 7:30PM

SLP E

Spartans B2

B2 West 3rd (8-6-5-1)
VS.

Chiefs B2

B2 West 5th (8-11-1-0)
Tue Oct 6 8:50PM

Hopkins

TBD

VS.

TBD

Tue Oct 6 9:20PM

Woog 1

TBD

VS.

TBD

Tue Oct 6 9:30PM

Richfield 2

TBD

VS.

TBD

Tue Oct 6 9:40PM

Woog 2

TBD

VS.

TBD

Sat Oct 10 4:00PM

SLP E

TBD

VS.

TBD

Sat Oct 10 5:45PM

SLP E

TBD

VS.

TBD

Sat Oct 10 7:30PM

SLP E

TBD

VS.

TBD

Sat Oct 10 8:15PM

SLP W

Wet Bandits

Beginner 1st (4-1-1-1)
VS.

Stick Figures

Beginner 2nd (2-4-1-0)
Sat Oct 10 9:15PM

SLP E

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 11 6:15PM

Richfield 2

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 11 7:00PM

SLP E

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 11 8:00PM

Richfield 2

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 11 8:45PM

SLP E

TBD

VS.

TBD

Sun Oct 11 9:45PM

Richfield 2

TBD

VS.

TBD