2020-21 Winter League
Upcoming Games | Game Results
Playoff Game Results
Sun Mar 28 11:59PM
Played @SLP E
Zephyrs B2
B3 South 2nd (7-1-2-1)
0
FINAL
1
Landsharks
B3 South 3rd (7-4-0-0)
Sun Mar 28 8:00PM
Played @Richfield 2
Sharks with frickin lasers
D2 1st (8-2-1-0)
8
FINAL
2
Fighting Loons White D1
D2 2nd (8-4-0-0)
Sun Mar 28 6:15PM
Played @Richfield 2
Fighting Walleye C2
D1 East 1st (9-2-0-0)
4
FINAL
6
Spartans C3
D1 East 2nd (8-3-0-0)
Sun Mar 28 5:00PM
Played @SLP E
Lakers B2
B2 West 1st (7-1-3-0)
2
FINAL
4
Summit Stout
B2 East 4th (5-4-2-0)
Sun Mar 28 4:30PM
Played @Richfield 2
Moose Black
C2 West 1st (10-1-0-0)
1
FINAL
0
Cavemen
C2 East 3rd (5-2-4-0)
Sat Mar 27 8:30PM
Played @Richfield 1
Pines C2
C3 West 3rd (8-2-1-0)
3
FINAL
4
Fighting Walleye C1
C3 East 3rd (7-3-1-0)
Sat Mar 27 6:45PM
Played @Richfield 1
Royals C1
C1 East 1st (9-2-0-0)
4
FINAL
7
Sled Dogs B3
C1 West 2nd (7-2-0-2)
Fri Mar 26 9:00PM
Played @Richfield 1
HipCzechs
B2 East 2nd (8-1-1-1)
2
FINAL
4
Summit Stout
B2 East 4th (5-4-2-0)
Fri Mar 26 9:00PM
Played @EPCC 1
Cavemen
C2 East 3rd (5-2-4-0)
8
FINAL
2
Mosquitos C2
C2 West 4th (5-4-2-0)
Fri Mar 26 9:00PM
Played @EPCC 2
Moose Black
C2 West 1st (10-1-0-0)
3
FINAL (OT)
3
Anchors
C2 East 1st (7-2-3-0)
Fri Mar 26 8:00PM
Played @Braemar E
Lakers B2
B2 West 1st (7-1-3-0)
5
FINAL
1
Outlaws B2
B2 West 4th (4-4-3-0)
Thu Mar 25 9:20PM
Played @Highland N
Sharks with frickin lasers
D2 1st (8-2-1-0)
5
FINAL
1
Puck Bandits
D2 4th (4-6-1-0)
Thu Mar 25 9:15PM
Played @EPCC 1
Spartans C3
D1 East 2nd (8-3-0-0)
6
FINAL
3
Minnesota Mallards
D1 East 4th (7-4-0-0)
Thu Mar 25 8:45PM
Played @New Hope S
Minnesota Loons
B3 East 2nd (7-3-1-0)
4
FINAL
8
Landsharks
B3 South 3rd (7-4-0-0)
Thu Mar 25 8:45PM
Played @Richfield 2
Fighting Walleye C2
D1 East 1st (9-2-0-0)
2
FINAL
1
Ice Sages
D1 East 3rd (7-4-0-0)
Thu Mar 25 7:00PM
Played @New Hope S
Zephyrs B2
B3 South 2nd (7-1-2-1)
5
FINAL (OT)
5
Lumberjacks B2
B3 West 3rd (6-4-1-0)
Wed Mar 24 9:45PM
Played @Richfield 2
Fighting Loons White D1
D2 2nd (8-4-0-0)
1
FINAL
0
Hussars
D2 3rd (4-5-2-0)
Wed Mar 24 9:30PM
Played @SLP E
Minnesota Mild C1
C2 West 2nd (9-2-0-0)
5
FINAL
6
Cavemen
C2 East 3rd (5-2-4-0)
Wed Mar 24 9:00PM
Played @Parade N
Spartans Gold C2
C3 East 1st (9-1-1-0)
1
FINAL
2
Fighting Walleye C1
C3 East 3rd (7-3-1-0)
Wed Mar 24 8:45PM
Played @New Hope S
Lakers B2
B2 West 1st (7-1-3-0)
2
FINAL (OT)
2
Leftovers
B2 East 3rd (8-2-0-1)
Wed Mar 24 8:30PM
Played @SPA-Drake
Anchors
C2 East 1st (7-2-3-0)
7
FINAL
3
Maroons White
C2 West 3rd (6-5-0-0)
Wed Mar 24 8:20PM
Played @Doug Woog 2
Spartans C1
C1 West 1st (10-1-0-0)
2
FINAL (OT)
3
Sled Dogs B3
C1 West 2nd (7-2-0-2)
Wed Mar 24 8:10PM
Played @Braemar S
Pines C2
C3 West 3rd (8-2-1-0)
4
FINAL
1
Bulls
C3 East 2nd (7-1-3-0)
Wed Mar 24 7:00PM
Played @New Hope S
HipCzechs
B2 East 2nd (8-1-1-1)
5
FINAL (OT)
4
Bullheads
B2 West 3rd (5-4-2-0)
Wed Mar 24 6:40PM
Played @Doug Woog 2
Royals C1
C1 East 1st (9-2-0-0)
1
FINAL
0
Jets
C1 West 3rd (7-4-0-0)
Tue Mar 23 9:20PM
Played @Braemar E
Moose Black
C2 West 1st (10-1-0-0)
2
FINAL (OT)
2
Rebellion
C2 East 4th (5-5-1-0)
Tue Mar 23 8:50PM
Played @Doug Woog 1
Mastodons C1
C2 East 2nd (8-2-1-0)
2
FINAL
5
Mosquitos C2
C2 West 4th (5-4-2-0)
Tue Mar 23 8:30PM
Played @Parade N
Wild
B2 East 1st (9-2-0-0)
0
FINAL
1
Outlaws B2
B2 West 4th (4-4-3-0)
Tue Mar 23 7:45PM
Played @Parade S
Lumberjacks B1
B2 West 2nd (8-2-1-0)
3
FINAL
4
Summit Stout
B2 East 4th (5-4-2-0)
Mon Mar 22 9:15PM
Played @Richfield 1
Spartans C3
D1 East 2nd (8-3-0-0)
9
FINAL
2
Northern Horde
D1 West 3rd (6-5-0-0)
Mon Mar 22 9:15PM
Played @Richfield 2
Fighting Loons Red D1
D1 West 2nd (9-1-1-0)
1
FINAL
2
Ice Sages
D1 East 3rd (7-4-0-0)
Mon Mar 22 8:45PM
Played @Braemar W
Spartans C1
C1 West 1st (10-1-0-0)
2
FINAL
1
Maroons C1
C1 South 3rd (6-4-1-0)
Mon Mar 22 8:45PM
Played @Parade S
Fighting Walleye C2
D1 East 1st (9-2-0-0)
6
FINAL
1
Pines D1
D1 West 4th (5-6-0-0)
Mon Mar 22 8:30PM
Played @Braemar E
Zephyrs B2
B3 South 2nd (7-1-2-1)
4
FINAL (OT)
4
Fighting Piranhas B3
B3 West 2nd (7-3-0-1)
Mon Mar 22 8:30PM
Played @SPA-Drake
Wolfpack
D1 West 1st (10-1-0-0)
0
FINAL
7
Minnesota Mallards
D1 East 4th (7-4-0-0)
Mon Mar 22 8:00PM
Played @Braemar S
Fighting Loons Red B3
B3 South 1st (8-2-1-0)
3
FINAL
4
Lumberjacks B2
B3 West 3rd (6-4-1-0)
Sun Mar 21 9:45PM
Played @New Hope S
Spiders
C3 West 1st (8-2-1-0)
2
FINAL
3
Fighting Walleye C1
C3 East 3rd (7-3-1-0)
Sun Mar 21 9:30PM
Played @Richfield 2
Bulls
C3 East 2nd (7-1-3-0)
4
FINAL
3
Arctic Wolves
C3 West 2nd (8-2-1-0)
Sun Mar 21 8:30PM
Played @EPCC 3
Fighting Loons Black B3
C1 South 1st (8-1-2-0)
3
FINAL
4
Jets
C1 West 3rd (7-4-0-0)
Sun Mar 21 8:00PM
Played @New Hope S
Mastodons B2
B3 West 1st (7-2-2-0)
1
FINAL
5
Minnesota Loons
B3 East 2nd (7-3-1-0)
Sun Mar 21 7:45PM
Played @Richfield 2
Pines C2
C3 West 3rd (8-2-1-0)
3
FINAL
2
Wildcats C3
C3 East 4th (6-3-2-0)
Sun Mar 21 6:45PM
Played @EPCC 3
Royals C1
C1 East 1st (9-2-0-0)
4
FINAL
2
Troopers C1
C1 South 2nd (6-3-2-0)
Sun Mar 21 6:15PM
Played @New Hope S
Yellow Jackets
B3 East 1st (8-3-0-0)
2
FINAL
5
Landsharks
B3 South 3rd (7-4-0-0)
Sun Mar 21 6:00PM
Played @Richfield 2
Spartans Gold C2
C3 East 1st (9-1-1-0)
5
FINAL
1
Royals C2
C3 West 5th (5-5-1-0)
Sun Mar 21 5:00PM
Played @EPCC 3
Sled Dogs B3
C1 West 2nd (7-2-0-2)
1
FINAL
0
Norsemen B3
C1 East 2nd (7-3-1-0)
Sat Mar 20 9:30PM
Played @Richfield 1
Saints B3
B3 East 4th (6-3-1-1)
4
FINAL
7
Lumberjacks B2
B3 West 3rd (6-4-1-0)
Sat Mar 20 9:30PM
Played @New Hope S
Maroons C1
C1 South 3rd (6-4-1-0)
5
FINAL
3
Mosquitos C1
C1 East 3rd (6-5-0-0)
Sat Mar 20 7:45PM
Played @Richfield 1
Swamp Monsters
B1 3rd (6-4-0-1)
4
FINAL (OT)
5