Schedule - Twin Cities

2022-23 Winter League

Upcoming Games | Game Results

Upcoming Games

Thu Dec 8 9:00PM

Parade S

Spiders

C3 West 8th (2-3-0-0)
VS.

Saints C3

C3 West 1st (4-0-1-0)
Thu Dec 8 9:20PM

Braemar E

Nordeasters

C3 West 4th (3-1-1-0)
VS.

Minnesota Mallards

C3 West 2nd (4-1-0-0)
Thu Dec 8 9:30PM

Breck

Renegades

D1 West 8th (1-4-0-0)
VS.

Growlers D1

D1 West 5th (3-1-0-0)
Thu Dec 8 9:30PM

Doug Woog 2

Fighting Walleye D1

D1 West 2nd (4-0-0-0)
VS.

Northern Horde D1

D1 West 1st (5-0-0-0)
Thu Dec 8 9:40PM

TCO Rink 1

Mad Dogs

B1 10th (0-4-0-0)
VS.

Outlaws B1

B1 4th (2-1-1-0)
Thu Dec 8 9:40PM

Aldrich

Spartans D1

C3 West 10th (0-5-0-0)
VS.

Arctic Wolves

C3 West 6th (2-2-1-0)
Thu Dec 8 9:45PM

Richfield 2

Troopers C1

C1 South 8th (0-4-0-1)
VS.

Sled Dogs Grey

C1 South 6th (2-3-0-0)
Fri Dec 9 7:45PM

Richfield 1

Phantoms

B3 West 3rd (3-3-0-0)
VS.

Rack Attack B3

B3 West 10th (2-4-0-0)
Fri Dec 9 9:10PM

Aldrich

Taz Devils

C1 South 2nd (3-1-1-0)
VS.

Fighting Loons Red C1

C1 South 7th (1-4-0-0)
Fri Dec 9 9:30PM

Richfield 1

Venom B1

B1 8th (1-3-0-0)
VS.

Dusty Penguins

B1 3rd (3-1-0-0)
Fri Dec 9 9:30PM

Doug Woog 1

Leafs C1

C1 South 3rd (3-1-1-0)
VS.

Les Etoiles du Nord C1

C1 South 4th (3-2-0-0)
Fri Dec 9 9:30PM

TCO Rink 2

Fighting Loons C3

C3 West 7th (1-2-0-2)
VS.

Fighting Walleye Blue

C3 West 3rd (3-0-2-0)
Fri Dec 9 9:45PM

Richfield 2

Les Etoiles du Nord C3

C3 West 5th (3-1-1-0)
VS.

Blade Runners

C3 West 9th (0-4-0-1)
Sat Dec 10 3:20PM

Pleasant

Leafs B3

B3 West 1st (5-1-0-0)
VS.

Les Etoiles du Nord B3

B3 West 6th (3-3-0-0)
Sat Dec 10 4:45PM

SLP E

Maroons Black

C2 East 4th (2-2-1-0)
VS.

Lakers C2

C2 East 2nd (3-1-1-0)
Sat Dec 10 5:00PM

Pleasant

Kodiaks

B1 5th (2-1-1-0)
VS.

Nordiques B1

B1 1st (4-0-0-0)
Sat Dec 10 5:30PM

Richfield 1

Lakers B2

B2 East 1st (4-0-0-0)
VS.

Ice Hogs

B2 East 6th (1-3-0-0)
Sat Dec 10 6:15PM

Richfield 2

Ice Sages

D1 East 8th (2-4-0-0)
VS.

Kan Jammers D1

D1 East 4th (3-2-1-0)
Sat Dec 10 6:30PM

SLP E

Royals C2

C2 East 5th (2-2-1-0)
VS.

Anchors

C2 East 8th (2-3-0-0)
Sat Dec 10 6:40PM

Pleasant

Yellow Jackets

B3 West 8th (2-4-0-0)
VS.

Saints B3

B3 West 9th (2-4-0-0)
Sat Dec 10 6:40PM

TCO Rink 2

Wolf-Rayets C2

C2 East 10th (0-3-1-1)
VS.

Rack Attack C2

C2 East 6th (2-2-0-1)
Sat Dec 10 7:15PM

Richfield 1

Minnesota Mallards

C3 West 2nd (4-1-0-0)
VS.

Spiders

C3 West 8th (2-3-0-0)
Sat Dec 10 7:30PM

New Hope N

Fighting Loons Black D1

D1 East 7th (1-2-3-0)
VS.

Shame On Ice D1

D1 East 3rd (4-2-0-0)
Sat Dec 10 7:45PM

New Hope S

Team America

A 6th (2-3-0-0)
VS.

Growlers A

A 7th (2-3-0-0)
Sat Dec 10 7:45PM

Breck

Royals C1

C1 East 6th (2-2-1-0)
VS.

Chiefs C1

C1 East 9th (0-4-1-0)
Sat Dec 10 8:00PM

Richfield 2

Knights D1

D1 East 6th (3-3-0-0)
VS.

Boreal Hockey Club D1

D1 East 1st (5-1-0-0)
Sat Dec 10 8:10PM

VMCC W

Jets

C1 East 8th (1-4-0-0)
VS.

Bulldogs

C1 East 7th (2-3-0-0)
Sat Dec 10 8:15PM

SLP E

Cavemen

C2 East 1st (5-0-0-0)
VS.

Knights C2

C2 East 9th (2-3-0-0)
Sat Dec 10 8:20PM

Pleasant

Landsharks

B3 West 4th (3-3-0-0)
VS.

Ice Breakers

B3 West 7th (2-3-0-1)
Sat Dec 10 8:20PM

TCO Rink 2

Fighting Ice Fish

C2 East 7th (1-2-2-0)
VS.

Fighting Walleye C2

C2 East 3rd (3-2-0-0)
Sat Dec 10 9:00PM

Richfield 1

Zephyrs B2

B2 East 7th (0-4-0-0)
VS.

Spartans B2

B2 East 4th (1-2-0-1)
Sat Dec 10 9:15PM

New Hope N

Ice Cobras

D1 East 9th (1-4-1-0)
VS.

Bold North

D1 East 2nd (5-1-0-0)
Sat Dec 10 9:30PM

New Hope S

Chiefs A

A 5th (2-3-0-0)
VS.

Grizzlies

A 3rd (3-2-0-0)
Sat Dec 10 9:30PM

Breck

Spartans C1

C1 East 4th (3-1-1-0)
VS.

Fighting Loons Black C1

C1 East 1st (5-0-0-0)
Sat Dec 10 9:45PM

Richfield 2

Hooligans

D1 East 10th (0-5-1-0)
VS.

Sharks with frickin lasers

D1 East 5th (3-3-0-0)
Sat Dec 10 9:50PM

VMCC W

Spitfires C1

C1 South 1st (4-1-0-0)
VS.

Northern Gators

C1 South 5th (2-1-2-0)
Sun Dec 11 4:00PM

SLP E

Sharks

C1 West 6th (2-4-0-0)
VS.

Zephyrs C1

C1 West 8th (1-5-0-0)
Sun Dec 11 4:30PM

Highland S

Leftovers

B2 West 2nd (2-1-2-0)
VS.

Youngbloods

B2 West 6th (1-3-1-0)
Sun Dec 11 5:30PM

EPCC 1

Moose C2

C2 West 2nd (5-1-0-0)
VS.

Moose Black

C2 West 3rd (4-1-0-1)
Sun Dec 11 5:45PM

SLP E

Shame On Ice C1

C1 West 4th (3-2-0-0)
VS.

Sled Dogs Black

C1 West 5th (2-4-0-0)
Sun Dec 11 6:00PM

Richfield 2

Pines C3

C3 East 5th (2-2-1-0)
VS.

Gold Rush

C3 East 4th (3-2-0-0)
Sun Dec 11 6:10PM

Highland S

Rack Attack B2

B2 West 4th (3-2-0-0)
VS.

Wild

B2 West 3rd (2-1-2-0)
Sun Dec 11 6:50PM

VMCC W

Spartans B3

B3 East 5th (4-2-0-0)
VS.

Venom B3

B3 East 6th (3-3-0-0)
Sun Dec 11 7:10PM

Hopkins

Blue Ox

D2 1st (4-0-1-0)
VS.

Boreal Hockey Club D2

D2 6th (0-5-0-0)
Sun Dec 11 7:15PM

New Hope S

Lumberjacks B3

B3 East 1st (5-1-0-0)
VS.

Barons

B3 East 4th (4-2-0-0)
Sun Dec 11 7:15PM

EPCC 1

Maroons White

C2 West 5th (3-3-0-0)
VS.

Norsemen C2

C2 West 7th (2-3-1-0)
Sun Dec 11 7:30PM

SLP E

Norsemen C1

C1 West 2nd (5-0-0-0)
VS.

Fighting Piranhas C1

C1 West 1st (6-0-0-0)
Sun Dec 11 7:30PM

New Hope N

Pines D1

D1 West 9th (0-5-0-0)
VS.

Fighting Walleye D1

D1 West 2nd (4-0-0-0)
Sun Dec 11 7:40PM

Saint Thomas

Lakers B1

B1 2nd (3-1-1-0)
VS.

Lumberjacks B1

B1 6th (2-2-1-0)
Sun Dec 11 7:45PM

Breck

Ligers

B2 West 1st (4-0-1-0)
VS.

Chiefs B2

B2 West 7th (1-4-0-0)
Sun Dec 11 7:45PM

Richfield 1

Monster Squad

B3 East 8th (1-4-1-0)
VS.

Chaos B3

B3 East 3rd (4-2-0-0)
Sun Dec 11 7:45PM

Richfield 2

Growlers D1

D1 West 5th (3-1-0-0)
VS.

Wood Knocks

D1 West 4th (3-2-0-0)
Sun Dec 11 7:50PM

Highland S

Pirates

C2 West 1st (6-0-0-0)
VS.

Pines C2

C2 West 10th (0-6-0-0)
Sun Dec 11 8:30PM

VMCC W

Battle Cats

B3 East 7th (2-4-0-0)
VS.

Fighting Loons B3

B3 East 10th (0-5-0-1)
Sun Dec 11 8:50PM

Hopkins

Ice Weasels

D2 5th (2-3-0-0)
VS.

Hussars

D2 3rd (2-2-1-0)
Sun Dec 11 9:00PM

New Hope S

River Pirates

B3 East 9th (1-4-1-0)
VS.

Fighting Piranhas B3

B3 East 2nd (5-1-0-0)
Sun Dec 11 9:00PM

EPCC 1

Wildcats C2

C2 West 6th (3-3-0-0)
VS.

Mosquitos C2

C2 West 8th (2-4-0-0)
Sun Dec 11 9:15PM

SLP E

Rebellion

C1 West 7th (1-5-0-0)
VS.

Mosquitos C1

C1 West 3rd (3-3-0-0)
Sun Dec 11 9:15PM

New Hope N

Fighting Walleye Black

C3 East 3rd (3-0-2-0)
VS.

Kan Jammers C3

C3 East 7th (2-3-0-0)
Sun Dec 11 9:15PM

Braemar W

Trash Pandas

D2 4th (2-3-0-0)
VS.

Fighting Loons D2

D2 2nd (4-1-0-0)
Sun Dec 11 9:20PM

Saint Thomas

Outlaws B2

B2 East 3rd (4-1-0-0)
VS.

Summit Stout

B2 East 2nd (4-0-0-0)
Sun Dec 11 9:30PM

Breck

Piranhas

B1 7th (2-2-1-0)
VS.

Mad Dogs

B1 10th (0-4-0-0)
Sun Dec 11 9:30PM

Highland S

Mastodons C2

C2 West 9th (0-5-1-0)
VS.

Spartans C2

C2 West 4th (4-1-0-1)
Sun Dec 11 9:30PM

Richfield 1

Wildcats C3

C3 East 9th (0-4-1-0)
VS.

Spartans C3

C3 East 2nd (4-1-0-0)
Sun Dec 11 9:30PM

Richfield 2

Fighting Loons Red D1

D1 West 3rd (3-2-0-0)
VS.

Wolf-Rayets D1

D1 West 6th (2-2-0-1)
Mon Dec 12 9:00PM

Braemar S

Arctic Wolves

C3 West 6th (2-2-1-0)
VS.

Nordeasters

C3 West 4th (3-1-1-0)
Mon Dec 12 9:10PM

Aldrich

Fighting Walleye Blue

C3 West 3rd (3-0-2-0)
VS.

Spartans D1

C3 West 10th (0-5-0-0)
Mon Dec 12 9:30PM

Highland S

Venom B1

B1 8th (1-3-0-0)
VS.

Swamp Monsters

B1 9th (0-4-1-0)
Mon Dec 12 9:30PM

Breck

Mastodons B3

B3 West 2nd (5-1-0-0)
VS.

Minnesota Loons

B3 West 5th (3-3-0-0)
Mon Dec 12 9:45PM

Richfield 2

Saints C3

C3 West 1st (4-0-1-0)
VS.

Les Etoiles du Nord C3

C3 West 5th (3-1-1-0)
Tue Dec 13 9:00PM

SPA-Drake

Blade Runners

C3 West 9th (0-4-0-1)
VS.

Fighting Loons C3

C3 West 7th (1-2-0-2)
Tue Dec 13 9:15PM

Braemar W

Dusty Penguins

B1 3rd (3-1-0-0)
VS.

Nordiques B1

B1 1st (4-0-0-0)
Tue Dec 13 9:45PM

Richfield 1

Outlaws B1

B1 4th (2-1-1-0)
VS.

Kodiaks

B1 5th (2-1-1-0)
Tue Dec 13 9:45PM

SLP E

Ice Breakers

B3 West 7th (2-3-0-1)
VS.

Phantoms

B3 West 3rd (3-3-0-0)
Wed Dec 14 9:00PM

SLP E

Les Etoiles du Nord B3

B3 West 6th (3-3-0-0)
VS.

Yellow Jackets

B3 West 8th (2-4-0-0)
Wed Dec 14 9:30PM

Breck

Miners

A 2nd (3-1-0-1)
VS.

Warriors

A 4th (2-3-0-0)
Wed Dec 14 9:30PM

Highland S

Zephyrs B2

B2 East 7th (0-4-0-0)
VS.

Jackalopes

B2 East 5th (1-4-0-0)
Wed Dec 14 9:45PM

Richfield 1

Lakers B2

B2 East 1st (4-0-0-0)
VS.

Summit Stout

B2 East 2nd (4-0-0-0)
Thu Dec 15 9:00PM

Parade S

Fighting Walleye C2

C2 East 3rd (3-2-0-0)
VS.

Maroons Black

C2 East 4th (2-2-1-0)
Thu Dec 15 9:15PM

Richfield 2

Rack Attack C2

C2 East 6th (2-2-0-1)
VS.

Fighting Ice Fish

C2 East 7th (1-2-2-0)
Thu Dec 15 9:30PM

Highland S

Ice Hogs

B2 East 6th (1-3-0-0)
VS.

Spartans B2

B2 East 4th (1-2-0-1)
Thu Dec 15 9:30PM

Breck

Saints B3

B3 West 9th (2-4-0-0)
VS.

Landsharks

B3 West 4th (3-3-0-0)
Thu Dec 15 9:30PM

Hopkins

Mastodons C1

C1 East 5th (1-2-3-0)
VS.

Minnesota Mild

C1 East 2nd (3-2-1-0)
Fri Dec 16 6:30PM

SPA-Drake

Blue Ox

D2 1st (4-0-1-0)
VS.

Trash Pandas

D2 4th (2-3-0-0)
Fri Dec 16 7:15PM

Richfield 2

Marauders

C3 East 1st (3-0-2-1)
VS.

Black Ice

C3 East 6th (2-3-0-1)
Fri Dec 16 8:00PM

Pleasant

Anchors

C2 East 8th (2-3-0-0)
VS.

Cavemen

C2 East 1st (5-0-0-0)
Fri Dec 16 8:15PM

SPA-Drake

Ice Weasels

D2 5th (2-3-0-0)
VS.

Boreal Hockey Club D2

D2 6th (0-5-0-0)
Fri Dec 16 9:00PM

Richfield 2

Grey Ducks

D1 West 7th (1-5-0-0)
VS.

Renegades

D1 West 8th (1-4-0-0)
Fri Dec 16 9:40PM

Braemar E

Knights C2

C2 East 9th (2-3-0-0)
VS.

Wolf-Rayets C2

C2 East 10th (0-3-1-1)
Fri Dec 16 9:40PM

Pleasant

Hussars

D2 3rd (2-2-1-0)
VS.

Fighting Loons D2

D2 2nd (4-1-0-0)
Sat Dec 17 3:30PM

TCO Rink 2

Sharks

C1 West 6th (2-4-0-0)
VS.

Mosquitos C1

C1 West 3rd (3-3-0-0)
Sat Dec 17 4:45PM

Richfield 2

Les Etoiles du Nord C3

C3 West 5th (3-1-1-0)
VS.

Fighting Loons C3

C3 West 7th (1-2-0-2)
Sat Dec 17 5:10PM

TCO Rink 2

Rebellion

C1 West 7th (1-5-0-0)
VS.

Fighting Piranhas C1

C1 West 1st (6-0-0-0)
Sat Dec 17 5:15PM

SLP E

Nordiques B2

B2 West 5th (2-4-0-0)
VS.

Leftovers

B2 West 2nd (2-1-2-0)
Sat Dec 17 6:30PM

Richfield 2

Spartans D1

C3 West 10th (0-5-0-0)
VS.

Blade Runners

C3 West 9th (0-4-0-1)
Sat Dec 17 6:50PM

TCO Rink 2

Norsemen C1

C1 West 2nd (5-0-0-0)
VS.

Sled Dogs Black

C1 West 5th (2-4-0-0)
Sat Dec 17 7:00PM

SLP E

Chiefs B2

B2 West 7th (1-4-0-0)
VS.

Rack Attack B2

B2 West 4th (3-2-0-0)
Sat Dec 17 7:10PM

Hopkins

Norsemen C2

C2 West 7th (2-3-1-0)
VS.

Wildcats C2

C2 West 6th (3-3-0-0)
Sat Dec 17 7:45PM

Breck

Saints C3

C3 West 1st (4-0-1-0)
VS.

Minnesota Mallards

C3 West 2nd (4-1-0-0)
Sat Dec 17 7:50PM

Highland S

Mastodons B3

B3 West 2nd (5-1-0-0)
VS.

Leafs B3

B3 West 1st (5-1-0-0)
Sat Dec 17 8:10PM

VMCC W

Youngbloods

B2 West 6th (1-3-1-0)
VS.

Wild

B2 West 3rd (2-1-2-0)
Sat Dec 17 8:15PM

Richfield 2

Nordeasters

C3 West 4th (3-1-1-0)
VS.

Fighting Walleye Blue

C3 West 3rd (3-0-2-0)
Sat Dec 17 8:30PM

TCO Rink 2

Shame On Ice C1

C1 West 4th (3-2-0-0)
VS.

Zephyrs C1

C1 West 8th (1-5-0-0)
Sat Dec 17 8:50PM

Hopkins

Wolf-Rayets D1

D1 West 6th (2-2-0-1)
VS.

Growlers D1

D1 West 5th (3-1-0-0)
Sat Dec 17 9:30PM

Highland S

Minnesota Loons

B3 West 5th (3-3-0-0)
VS.

Rack Attack B3

B3 West 10th (2-4-0-0)
Sat Dec 17 9:30PM

Breck

Gold Rush

C3 East 4th (3-2-0-0)
VS.

Troopers C3

C3 East 8th (2-4-0-0)
Sat Dec 17 9:50PM

VMCC W

Capitals

A 1st (4-1-0-1)
VS.

Team America

A 6th (2-3-0-0)
Sun Dec 18 4:00PM

SLP E

Fighting Loons Red C1

C1 South 7th (1-4-0-0)
VS.

Sled Dogs Grey

C1 South 6th (2-3-0-0)
Sun Dec 18 4:50PM

Highland N

Moose C2

C2 West 2nd (5-1-0-0)
VS.

Maroons White

C2 West 5th (3-3-0-0)
Sun Dec 18 5:30PM

EPCC 1

Nordiques B1

B1 1st (4-0-0-0)
VS.

Outlaws B1

B1 4th (2-1-1-0)
Sun Dec 18 5:45PM

SLP E

Taz Devils

C1 South 2nd (3-1-1-0)
VS.

Leafs C1

C1 South 3rd (3-1-1-0)
Sun Dec 18 6:30PM

Highland N

Minnesota Mild

C1 East 2nd (3-2-1-0)
VS.

Royals C1

C1 East 6th (2-2-1-0)
Sun Dec 18 6:50PM

VMCC W

Spartans C3

C3 East 2nd (4-1-0-0)
VS.

Pines C3

C3 East 5th (2-2-1-0)
Sun Dec 18 7:10PM

Hopkins

Fighting Walleye D1

D1 West 2nd (4-0-0-0)
VS.

Fighting Loons Red D1

D1 West 3rd (3-2-0-0)
Sun Dec 18 7:15PM

EPCC 1

Lumberjacks B1

B1 6th (2-2-1-0)
VS.

Venom B1

B1 8th (1-3-0-0)
Sun Dec 18 7:15PM

New Hope S

Fighting Loons Black D1

D1 East 7th (1-2-3-0)
VS.

Ice Sages

D1 East 8th (2-4-0-0)
Sun Dec 18 7:30PM

SLP E

Les Etoiles du Nord C1

C1 South 4th (3-2-0-0)
VS.

Spitfires C1

C1 South 1st (4-1-0-0)
Sun Dec 18 7:30PM

New Hope N

Kan Jammers C3

C3 East 7th (2-3-0-0)
VS.

Wildcats C3

C3 East 9th (0-4-1-0)
Sun Dec 18 7:40PM

Saint Thomas

Mad Dogs

B1 10th (0-4-0-0)
VS.

Lakers B1

B1 2nd (3-1-1-0)
Sun Dec 18 7:45PM

Richfield 1

Chiefs C1

C1 East 9th (0-4-1-0)
VS.

Jets

C1 East 8th (1-4-0-0)
Sun Dec 18 7:45PM

Richfield 2

Spiders

C3 West 8th (2-3-0-0)
VS.

Arctic Wolves

C3 West 6th (2-2-1-0)
Sun Dec 18 7:45PM

Breck

Sharks with frickin lasers

D1 East 5th (3-3-0-0)
VS.

Ice Cobras

D1 East 9th (1-4-1-0)
Sun Dec 18 8:10PM

Highland N

Pines C2

C2 West 10th (0-6-0-0)
VS.

Mastodons C2

C2 West 9th (0-5-1-0)
Sun Dec 18 8:30PM

VMCC W

Wood Knocks

D1 West 4th (3-2-0-0)
VS.

Northern Horde D1

D1 West 1st (5-0-0-0)
Sun Dec 18 8:50PM

Hopkins

Kan Jammers D1

D1 East 4th (3-2-1-0)
VS.

Knights D1

D1 East 6th (3-3-0-0)
Sun Dec 18 9:00PM

EPCC 1

Swamp Monsters

B1 9th (0-4-1-0)
VS.

Dusty Penguins

B1 3rd (3-1-0-0)
Sun Dec 18 9:00PM

New Hope S

Shame On Ice D1

D1 East 3rd (4-2-0-0)
VS.

Bold North

D1 East 2nd (5-1-0-0)
Sun Dec 18 9:15PM

Richfield 1

Bulldogs

C1 East 7th (2-3-0-0)
VS.

Spartans C1

C1 East 4th (3-1-1-0)
Sun Dec 18 9:15PM

SLP E

Northern Gators

C1 South 5th (2-1-2-0)
VS.

Troopers C1

C1 South 8th (0-4-0-1)
Sun Dec 18 9:15PM

New Hope N

Lakers C2

C2 East 2nd (3-1-1-0)
VS.

Royals C2

C2 East 5th (2-2-1-0)
Sun Dec 18 9:20PM

Saint Thomas

Kodiaks

B1 5th (2-1-1-0)
VS.

Piranhas

B1 7th (2-2-1-0)
Sun Dec 18 9:30PM

Richfield 2

Fighting Loons Black C1

C1 East 1st (5-0-0-0)
VS.

Maroons C1

C1 East 3rd (3-2-1-0)
Sun Dec 18 9:30PM

Breck

Boreal Hockey Club D1

D1 East 1st (5-1-0-0)
VS.

Hooligans

D1 East 10th (0-5-1-0)
Sun Dec 18 9:50PM

Highland N

Mosquitos C2

C2 West 8th (2-4-0-0)
VS.

Pirates

C2 West 1st (6-0-0-0)
Mon Dec 19 8:50PM

Braemar W

Hussars

D2 3rd (2-2-1-0)
VS.

Trash Pandas

D2 4th (2-3-0-0)
Mon Dec 19 9:10PM

Highland N

Black Ice

C3 East 6th (2-3-0-1)
VS.

Fighting Walleye Black

C3 East 3rd (3-0-2-0)
Mon Dec 19 9:30PM

Breck

Ice Weasels

D2 5th (2-3-0-0)
VS.

Blue Ox

D2 1st (4-0-1-0)
Mon Dec 19 9:45PM

Richfield 2

Moose Black

C2 West 3rd (4-1-0-1)
VS.

Spartans C2

C2 West 4th (4-1-0-1)
Tue Dec 20 7:30PM

SPA-Drake

Outlaws B2

B2 East 3rd (4-1-0-0)
VS.

Lakers B2

B2 East 1st (4-0-0-0)
Tue Dec 20 9:00PM

Braemar S

Fighting Loons D2

D2 2nd (4-1-0-0)
VS.

Boreal Hockey Club D2

D2 6th (0-5-0-0)
Tue Dec 20 9:15PM

SPA-Drake

Jackalopes

B2 East 5th (1-4-0-0)
VS.

Ice Hogs

B2 East 6th (1-3-0-0)
Tue Dec 20 9:15PM

Parade N

Blade Runners

C3 West 9th (0-4-0-1)
VS.

Nordeasters

C3 West 4th (3-1-1-0)
Tue Dec 20 9:30PM

Hopkins

Renegades

D1 West 8th (1-4-0-0)
VS.

Pines D1

D1 West 9th (0-5-0-0)
Tue Dec 20 9:45PM

SLP E

Fighting Loons B3

B3 East 10th (0-5-0-1)
VS.

Lumberjacks B3

B3 East 1st (5-1-0-0)
Tue Dec 20 9:45PM

Richfield 1

Fighting Loons C3

C3 West 7th (1-2-0-2)
VS.

Spartans D1

C3 West 10th (0-5-0-0)
Wed Dec 21 8:50PM

Braemar W

Summit Stout

B2 East 2nd (4-0-0-0)
VS.

Spartans B2

B2 East 4th (1-2-0-1)
Wed Dec 21 9:00PM

SLP E

Barons

B3 East 4th (4-2-0-0)
VS.

River Pirates

B3 East 9th (1-4-1-0)
Wed Dec 21 9:30PM

Breck

Spartans B3

B3 East 5th (4-2-0-0)
VS.

Battle Cats

B3 East 7th (2-4-0-0)
Wed Dec 21 9:40PM

Highland S

Venom B3

B3 East 6th (3-3-0-0)
VS.

Chaos B3

B3 East 3rd (4-2-0-0)
Wed Dec 21 9:45PM

Richfield 1

Fighting Piranhas B3

B3 East 2nd (5-1-0-0)
VS.

Monster Squad

B3 East 8th (1-4-1-0)
Thu Dec 22 9:05PM

Pleasant

Growlers A

A 7th (2-3-0-0)
VS.

Grizzlies

A 3rd (3-2-0-0)
Thu Dec 22 9:40PM

Doug Woog 2

Warriors

A 4th (2-3-0-0)
VS.

Chiefs A

A 5th (2-3-0-0)